Massey ferguson 255

Shitet nga: xhafer 20 Sht 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes massey ferguson 255 ne gjendje te mir teknike dhe posedon lugen ngarkuese i sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim