Massey ferguson 274s 4x4

Shitet nga: xhaferi 17 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 274s 4x4 në gjendje të mir teknike dhe gomat i ka 80% viti i prodhimit 1980 fuqia 48kw 68ps ësht shum i ruajtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim