Massey ferguson 274s.U shit

Shitet nga: Altini 13 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes massey ferguson 274s viti i prodhimit 1984 i posa ardhur nga jasht posedon kabinen modernen gomat e reja 100% timonin hidraulik dhe në gjendje të mirë teknike ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim