Massey ferguson 284S

Shitet nga: xhaferi 25 Krr 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes assey ferguson 284S viti i prodhimit 1985 kabinen me nxemje timonin hidraulik i sapoardhur ng jasht dhe ne gjendje e mir teknike posedon edhe kompresor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim