Pjes per masey ferguson

Shitet nga: aaa Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes pjes per masey ferguon diferenciall, qizme,Konusnin, pollosovina, pomp hidroliku etj..
Si dhe Menjaq Automatik per Skip Masey.

Tel 044 856 770
049 552 662
viber +377 44 297 997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim