Pllugj te beogradit 755 origj me drrasa dhe umi ..

Shitet nga: bujar 31 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Pllugj beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim