Pllugjt

Shitet nga: xxxx* 01 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shiten plugjt jon shum te rujtun dhe en gjendje te rregullt qmimi i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim