Presa newholand 286

Shitet nga: ramiz 08 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shesim presa newholand 286 si dhe riviclas bejm edhe ndrrim me lopë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim