Prokolica pllugjt vllaqat dhe taniraqat

Shitet nga: Ilir 20 Gsh 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Prokolica eshte e beogradit Taniraqat me 5 rena me llagera te drurit me dy par grisha Vllaqat tri krillshe dhe pllugjt e leskofsit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim