SHes traktorin

Shitet nga: Rexhep 09 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes traktorin IMT539,traktori eshte ne gjendje te mire traktori posedon pllug dhe taniraqa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim