Shes pllugj dhe vllaq

Shitet nga: Ilir 04 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes pllugjt 755 original te beogradit dhe vllaqat tri krillshe te leskofsit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim