Shes traktor 539

Shitet nga: Nysret 22 Shk 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktor 539 esht me rom me vllaq Dhe me Pllugj esht shum shum ne gjendje te mir TEL;044162425 049162425.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim