Shitet pompa e ujit

Shitet nga: Denis 10 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet pompa ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per sezon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim