Shitet rakovica 60

Shitet nga: Denis 25 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje te rregullt dhe i gatshem per pune .Gjithashtu bejm ndrrim ....qofte edhe me viqa apo me ndonje golf 4 etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim