Shparte dhe sterpiksen

Shitet nga: besnik 20 Nën 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes shparten n gjendje t rregullt per pun po ashtu shes edhe sterpiksen prodhim i serbis 8 metra e gjer por osht n defekt stetpiksja nuk ka dhtypje t mjaftushme munt t m kontaktoni edhe n viber +37745538267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim