Traktor 533

Shitet nga: Enver 21 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin 533
Viti i prodhimit 80
Eshte ne gjendje te rregullt . Dhe shum i ruajtur

Numri i telefonit 045 80 42 49 dhe 049 325 489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim