Traktor Dong Feng 404

Shitet nga: ibrahim 07 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Traktori është në gjendje shum te mir dhe te rregullt ka vetem 10 ore pun 4X4 . per me shum informata ne kontaktoni ne NR.


045 456 918 & 045 230 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim