Traktor IMT 539

Shitet nga: Malsori 01 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin 539 viti i prodhimit 2003 dhe ka vetem 800 or pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim