Traktor IMT 539

Shitet nga: Nazmi 30 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Traktori esht ne gjendje shum te mir dhe shum I ruajtun
IMT 539 motor anglez me dy rrupa ( kaisha )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim