Traktor Universall 550 utb special 4x4

Shitet nga: OSMAN 22 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
traktori esht i ardhur nga zvicrra ka kuk automatike dhe hidrolik automatik ka 4 goma te reja traktori esht ne gjndje te rregullt nuk e kisha shit po pom duhet nja ma i madh ma tutje kontaktoni ne numrin e telefonit : 044287152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim