Traktor imt 533 me pllugj dhe vllaq

Shitet nga: Dimal 12 Maj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin 533 viti i prodhimit 1980 me goma te mira nje vit regjistrim me table KS ne gjendje teknike te rregullt poashtu shes edhe pllugjt e Beogradit 755 Origjinal dhe Vllaqat 4 krillshe te Beogradit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim