Traktor imt 539 Eshte shitur

Shitet nga: Butrint 12 Maj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktorin me kabin 539 viti i prodhimit 1993 ne gjendje te rregullt teknike me kompresor me goma e te mira dhe dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim