Traktora, Massey Ferguson dhe Mjete Te Ndryshme

Shitet nga: xhafer Dje 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shesim traktora Massey Ferguson te shum llojeve dhe mjete bujqsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim