Traktora 539 560 540 etj valmiri comerc

Shitet nga: ximi 14 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes traktora dhe te gjitha mjetet tjer bujqsore gjindemi ne kilometrin e par te magjistrales podujev merdare na viziton valmiri comerc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim