Traktorat

Shitet nga: bedri 07 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shiten traktort imt 549 dhe imt 539 ne gjendje te rregullt teknike 549viti 1989 539viti 1985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim