Traktori me pllugj dhe taniraq

Shitet nga: Rexhepi 04 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
traktori eshte ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 1987 posedon edhe librezen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim