Traktori IMT 540 URGJENT

Shitet nga: ****** 14 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes urgjent traktorin 540 ne gjendje te rregullt me goma te reja me dokumenta si dhe traniraqt me 5 pjata ne gjendje te mir po ashtu edhe pllugu prodhim slloven te gjitha ne gjendje te rregullt
Qmimi : 2600 euro
Per me shum informata na kontaktoni ne 044162545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim