Ursus - 355

Shitet nga: Behgjet 14 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shitet traktori Ursus -355, eshte ne gjendje te mire teknike, multifuknksional, cdo gje ne rregull, te gjitha gomat e reja dhe shume pak i perdorur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim