Vllaq gjermane

Shitet nga: altin 20 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes vllaq te prodhimit gjerman qe posedojn mbrapa valaket dhe gjersia esht 3.30metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim