dru

Shitet nga: toni 28 Dhj 03:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes dru qarr e bung dhe shkoze ahi kom 200 metra trasha gjindem halabak komuna podujeves qmi mej mar nven 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim