dru

Shitet nga: xx 13 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Cunga qarr dhe bung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim