maqin eh gruni dhe barit

Shitet nga: xxxx 16 Tet 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Maqin eh grunit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim