pomp

Shitet nga: xhafer 26 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Pomp qe komandon lugen dhe pllugjt rrotullues ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim