shes frez te reprodhim italian 1,6cm

Shitet nga: bujar 08 Sht 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes frez te reprodhim italian 1,60 cm dhe 1,80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim