shes mulli qe blun shoklon dhe blun me boq gati ri

Shitet nga: bujar 29 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes mulli qe blun shoklon dhe blun me boq gati i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim