shes sterpiksen dhe shpartitsen

Shitet nga: besnik 23 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shes sterpiksen por nuk esht n gjendje perfekte nuk ka shtypje t mjaftushme dhe shes shparten n gjendje t rregullt per pun mund t kontaktoni edhe n viber +37745538267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim