taniraqa

Shitet nga: besi 18 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Taniraqa me dy oar grisha dhe me llagera hekrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim