tomovinkoviç

Shitet nga: imer namani 04 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shum i mir krejt n gjendje t rregull me pllugji dhe prokolica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim