traktor internacional

Shitet nga: agim 06 Pri 06:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
shitet traktor internacional 834
80 kual fuqi 4×4
me opcionin per terheqje
dhe mjet per qarjen e druve
po sa i ardhur nga franca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim