traktor toman koviq

Shitet nga: imer 12 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
Shes traktor toman koviq me pllug dhe prokolic të alominit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim