Peugeot Speedfight 2

Shitet nga: enis blaku 05 Qer 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Shes Skuterin Peugeot Speedfight 2 ne gjendje te rregullt fizike dhe motorike ka dokumentin ... dhe kaceten e vet ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim