URGJENT SHITET - YAMAHA YZF R1 -00

Shitet nga: YAMAHA R1 23 Qer 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Motoçikleta : Sportiv
Shes Yamaha YZF R1 pa dogane

Motorri eshte ne gjendje perfekte , ka motorrin e garave me dynogjet , auspuhin YOSHIMURA origjinal , me motorr

vijne kaciga ( helmeta ) e markes se njohur Shark , dorezat , nje pale tesha komplet ,nje jakne uvex plus nje

maqine e bllokuar e ka thye klipnjaqin dhe bllokun (por radilicen karburatorat filterin e ajrit nderruesin e
shpejtesive , tegllat , kryet e motorrit , anllaserin ,llamellat etj i ka ne gjendje te rregullt ) ,

Motoqikleta eshte shume e shpejte dhe kisha pase deshire te ja shes dikujt qe ka pervoje ne ngasjen e motoqikletave te tilla ,ndonje merakli ose ndonje fans i adrenalines.

Per ndonje informate shtese perdorni fotot ose lajmerohuni ne nr e telit: 045-560-499 pres bleres serioz dhe profesional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim