Gomat 15inq

Shitet nga: bujar 24 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

162 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
shes fellkat BBS 205 50 15 ne gjendje te mir perfekte as nuk gjujn as nuk dridhin per kete garantoi ju mirpresum nese smui me hap telin jom ne pun shkrui en viber +377 44 718 870 vrejtje kapakat si kan fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim