BMW 320D -05

Shitet nga: Privat 20 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Besianë
Shes BMW 320D viti I pridhimit 2005 , motorr me zingjir. ne gjendje shum te mire me te gjitha serviset e kryme Edhe me dy par goma, e dimrit dhe te veres.Regjistrim deri ne muajin e 7-te 2015. FULL EXTRA.


BMW 320D
Viti 2005
Klima
Abs
Esp
Airbag
Xhama elektronik
Interier shum te pastert
Komanda ne timon etj...Bojm edhe ndrrim.

Per me shum info. Kontakto ne nr edhe ne viber.

+37745576827
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim