Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Shitet nga: Baba Dimri 24 Dhj 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Rezervo baba dimrin per naten e vitit ri per femijen tuaj.

rezervo tani dhe gezoje femijen tuaj

ne do jemi aty ku ju deshironi dhe do ju bejm surpriza te shumta


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim