Leshohet lokal biznesi per ball ETC-se

Shitet nga: S.HASANI 22 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
LOKALI GJINDET NE GJENDJE SHUM TE MIRE DHE ME TER INVENTARIN E DUHUR PER PUNE NUK NEVOJITET AS NJE GJE PER TE STARTUAR PER PUNE ... ME SHUM INFO NE TELEFON ...!!!

NE VALA.00377-45/915-410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim