Audi A4

Shitet nga: Armend 08 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 705 504 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi A4

Ka keto paisje
Klim, abs, karrika me nxemje ,tempomat ,
6 shpejtsi , Alarm mbyllje hapje me dirigjues
Guma te reja te dimrit dhe te veres 2 par fellne
Vaj filtera rrypin dhomzor te ndrruara dhe te garantuara posedon liber servisi

Vetura nuk gjindet hipotek dhe mund te perkthehet menjeher

Per detaje me te hollsishme thirr ne nr : 044-705-504 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim