Audi A4

Shitet nga: Armend 11 Tet 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 2001 diesel 2.5 tdi shum e rujtne dhe e bukur ka keto paisje:
Klim
6 shpejtsi
Nxemje ne karrika
Elektronik timon servo 4 dimenzional
Alarm
Abs
Tempomat
Airbg ne karrike stuba ne mask timon
Rrypin dhomzor te ndrrum
Ule filtera gumica te ndrruara
Liber servisi kilometra te garantuara
Mund te na kontaktoni Ne nr 044-398-463
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim