Audi a4

Shitet nga: armend 27 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes audi a4 2002 diesel 2.5 tdi shum e rujtne dhe e bukur ka keto paisje:
Klim
6 shpejtsi
Nxemje ne karrika
Elektronik timon servo 4 dimenzional
Alarm
Abs
Tempomat
Airbg ne karrike stuba ne mask timon
Rrypin dhomzor te ndrrum
Ule filtera gumica te ndrruara
Liber servisi kilometra te garantuara
Gumat e dimrit te reja gjithashtu edhe te veres posedon 2 par fellne per dimer dhe verë
Ja vlen vetur familjare dhe e bukur
Mund te kontaktoni ne nr 044 705 504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim