Audi A6 Avant 2.0 TDI -06

Shitet nga: Musa 08 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes veturen Audi A6 Avant 2.0 TDI viti i prodhimit 18 08 2006.Vetura ushte ne gjendje shume te mir.
Vetur eshte nga Zivicrra me Servise te rregullta,ka TURBO dhe PARTIKELFILTER te reja te montura ne servisin e fundit ne Zvicerr me 144200 km.
Tash ka 153500 km.
Tel 044 160 029
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim